Movies
Ratings
254
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 3.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.0