Titles you rated
HoppersRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 2.0- The Land of Morning CalmRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 2.5- 밀양 아리랑Rated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Nightmare AlleyRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0- Papa’s FingerRated ★ 3.5
- 악몽Rated ★ 1.0
Cars 3Rated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5- i LoVe YuuuRated ★ 5.0