Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
BooksmartRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
HereticRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
Summer Time Machine BluesRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0- HumintRated ★ 3.0
After LifeRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5