Titles you rated
Pulp FictionRated ★ 4.5
Fallen AngelsRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
The Third Way of LoveRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.0
Woman Is the Future of ManRated ★ 3.0
Young Adult MattersRated ★ 2.0