Series
Ratings
123- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.0
Battle of FatesRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
BerlinRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- 일병 김원훈: 보직의 세계Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
Terror ManRated ★ 2.5
Moon KnightRated ★ 3.5
Ms. MarvelRated ★ 3.5
Dark Matter Season 1Rated ★ 3.5- 쇼미더머니12: 야차의 세계Rated ★ 4.0
- SHOW ME THE MONEY 12Rated ★ 3.5