Movies
Ratings
127
V for VendettaRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 4.5
1917Rated ★ 5.0
Man of MenRated ★ 3.5
PlatoonRated ★ 5.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.5
PeninsulaRated ★ 3.5
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
Tears of the SunRated ★ 4.0