Series
Ratings
12
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0