Movies
Ratings
328
Frances HaRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Let Me InRated ★ 3.5- Doctor BongRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
The KingRated ★ 2.5
SpanglishRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 4.5
Om Shanti OmRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0