Movies
Ratings
1617
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
The Power of the DogRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
The FabelmansRated ★ 4.0
Sunset SunriseRated ★ 2.5
The HousemaidRated ★ 3.0
HereticRated ★ 2.5
The Wild RobotRated ★ 3.0
The People UpstairsRated ★ 2.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
TrapRated ★ 1.5- The UglyRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
DropRated ★ 2.0
The WatchersRated ★ 1.5
It’s Okay!Rated ★ 3.0
This Changes EverythingRated ★ 3.5