Movies
Ratings
351
Faces PlacesRated ★ 3.0
Exit Through the Gift ShopRated ★ 2.5
Modern TimesRated ★ 3.5
The Last Song You Left BehindRated ★ 2.0
Sherlock, Jr.Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
HugoRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
EadweardRated ★ 3.5
FridaRated ★ 3.0
As OneRated ★ 2.5
Send HelpRated ★ 2.5
Bullet Train ExplosionRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Harry Potter 20th Anniversary: Return to HogwartsRated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 1.0
Inside MenRated ★ 4.5
JesusRated ★ 4.0
My LoveRated ★ 4.5