Series
Ratings
106
Poker FaceRated ★ 4.0
Baby Assassins Everyday!Rated ★ 4.0
Everything Sucks!Rated ★ 4.0
High Potential Season 1Rated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 3.5
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 3.0
A Virtuous BusinessRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Koisenu FutariRated ★ 4.5- Deux YeojaRated ★ 2.0
- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.5- Magical DoReMiRated ★ 4.5
- 명탐정 코난Rated ★ 0.5