Movies
Ratings
124
La La LandRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.5
CloserRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0