Movies
Ratings
15
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.5
AnastasiaRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 3.5
Mona Lisa SmileRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0
Snowy TrainRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5