Movies
Ratings
485- HumintRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
TASTES OF HORRORRated ★ 1.0
Ghost MansionRated ★ 1.5- Ghost TrainRated ★ 0.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
NocturnalRated ★ 1.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5- Proof of InnocenceRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
The Cursed: Insatiable DesiresRated ★ 0.5
The Fourth KindRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
The NetRated ★ 2.5- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 2.0
Missing YouRated ★ 2.0