Series
Ratings
60
Black MirrorRated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5