Series
Ratings
39
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
YoungerRated ★ 3.5
KaosRated ★ 5.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
My Brilliant Friend Season 1Rated ★ 4.0
New GirlRated ★ 3.5
New GirlRated ★ 4.5
Carmen SandiegoRated ★ 3.5
Captain FallRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
MulliganRated ★ 2.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Q-ForceRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 3.0
Big Mouth Season 1Rated ★ 2.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.5