Movies
Ratings
22
The ServantRated ★ 5.0
You Call It PassionRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 0.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 0.5
SunnyRated ★ 4.0