Titles you rated
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 0.5
Baby ReindeerRated ★ 5.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5- AjinRated ★ 4.0
AjinRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Larry Charles' Dangerous World of ComedyRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
The Naked DirectorRated ★ 4.0
Atlanta Season 1Rated ★ 4.5