Movies
Ratings
401- Planet SpoiliaRated ★ 3.0
The SingersRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
The Elephant ManRated ★ 3.5
Wicked CityRated ★ 1.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
The French DispatchRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 3.5
AnimaRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
DogtoothRated ★ 1.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Wild at HeartRated ★ 1.5
MisericordiaRated ★ 2.0
SawRated ★ 3.0
12th Assistant DeaconRated ★ 3.0
Red Mask KF94Rated ★ 1.5