Titles you rated
Taken 3Rated ★ 2.0
Gone GirlRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 1.0
GodzillaRated ★ 3.0
The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 4.0
Battleship PotemkinRated ★ 4.0
Original SinRated ★ 1.5
Fever PitchRated ★ 3.0
My 11th MotherRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 3.5
Rebel Without a CauseRated ★ 3.0
The Water HorseRated ★ 3.0
Any Given SundayRated ★ 1.5
A Trip to the MoonRated ★ 4.0
UnfaithfulRated ★ 3.0