Movies
Ratings
877
Project Hail MaryRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
PixelsRated ★ 3.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 2.5
UpRated ★ 1.0
ThirstRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 2.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Cape FearRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0