Movies
Ratings
126
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 2.5
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
BraveRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5