Series
Ratings
113- The FrogRated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5