Movies
Ratings
597
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Taste of ThingsRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 4.0
RamsRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 5.0
When We First MetRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0