Movies
Ratings
450
The King's WardenRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
After YangRated ★ 3.5
The Seed of the Sacred FigRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Pierrot le FouRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
My Beloved StrangerRated ★ 3.0