Movies
Ratings
457
Tazza: The Hidden CardRated ★ 0.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
The TouristRated ★ 2.5
LifeRated ★ 2.0
HancockRated ★ 1.5
ChappieRated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 2.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
The Queen of CrimeRated ★ 0.5
SpectralRated ★ 0.5
SicarioRated ★ 4.5
The KingRated ★ 1.5- The MasterRated ★ 2.0
OkjaRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 3.5
The NetRated ★ 0.5
Lone SurvivorRated ★ 1.5
ArgoRated ★ 1.0