Movies
Ratings
1613
The AviatorRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 3.5
Bullet TrainRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
A House of DynamiteRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 3.5
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0