Movies
Ratings
443
The Truman ShowRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
SouthpawRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0