Movies
Ratings
720
PassengersRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.0
The JournalistRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Anna KareninaRated ★ 3.5
Il MareRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
CircleRated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Re;surrectionRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5