Movies
Ratings
108
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 5.0
I Give My First Love to YouRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
SaviorRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
The NegotiatorRated ★ 4.0
Taxi 2Rated ★ 4.0
The Ghost TheaterRated ★ 4.0
GoldenEyeRated ★ 4.0
Reign of AssassinsRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0