Movies
Ratings
132
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Crying FistRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 2.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 1.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
MementoRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 1.5
The Terror LiveRated ★ 3.0