Series
Ratings
87
WandaVisionRated ★ 5.0
Young Lady and GentlemanRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 5.0
YouRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
The PenthouseRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
The God of Music 2Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0