Series
Ratings
28
The Art of SarahRated ★ 5.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 1.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Boys Season 4Rated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.0
Invincible Season 1Rated ★ 5.0
High CookieRated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 5.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
The Umbrella AcademyRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5