Movies
Ratings
151
Hide and SeekRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
Spring Bears LoveRated ★ 3.5
Hana and AliceRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Fahrenheit 9/11Rated ★ 3.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.0
There's Something About MaryRated ★ 3.0
Basilicata coast to coastRated ★ 3.5
My Best Friend's WeddingRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
The Wedding SingerRated ★ 4.0