Series
Ratings
65
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.0
QueenmakerRated ★ 3.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 1.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 3.5
From Five To NineRated ★ 1.5
Land of the LustrousRated ★ 2.0
KRated ★ 0.5- xxxHOLiC KeiRated ★ 4.5