Movies
Ratings
324
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
No Heaven, But Love.Rated ★ 4.0
The MarvelsRated ★ 4.0
SilenceRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.5
BooksmartRated ★ 4.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.5
I Care a LotRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.5
BombshellRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.0