Movies
Ratings
593
AshfallRated ★ 2.0
Forbidden DreamRated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 1.0
ExitRated ★ 2.0
JokerRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 2.5
The Mask of ZorroRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 2.5
Interview with the VampireRated ★ 3.5
The Life of David GaleRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0