Series
Ratings
94
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 2.5
Run OnRated ★ 4.0
Super CrooksRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 2.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
The ChairRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Final Space Season 1Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5