Movies
Ratings
42
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0