Series
Ratings
77
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Secret HealerRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5- Unkind WomenRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
BrainRated ★ 4.0
Friends Season 4Rated ★ 4.5
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 14Rated ★ 4.5
Angel EyesRated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 4.5