Movies
Ratings
246
The SwindlersRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
Hot FuzzRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
JumperRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.0