Series
Ratings
101
Sharp1Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.5
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
NonstopRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0