Series
Ratings
23
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
Kirin ga KuruRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5- 大军师司马懿之虎啸龙吟Rated ★ 4.0
- 大军师司马懿之军师联盟Rated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 3.5
My Country: The New AgeRated ★ 3.5
Marvel's Luke CageRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0