Movies
Ratings
1136
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Stand by MeRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5