Series
Ratings
34
3 Body ProblemRated ★ 3.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.5
HomelandRated ★ 4.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
QueenmakerRated ★ 2.5- The Elon Musk ShowRated ★ 3.5
The SnifferRated ★ 3.0
The RookieRated ★ 3.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0