Movies
Ratings
252
Bleak NightRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 2.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
My Love, My BrideRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The InternRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 2.5
SpyRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 2.0