Movies
Ratings
1372- Whispering WaterRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
The Bridge CurseRated ★ 1.0
Smile 2Rated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
TarotRated ★ 0.5
ElioRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
The Color of PomegranatesRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0