Titles you rated
Billy ElliotRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The ServantRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.5