Movies
Ratings
220
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
SwiriRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
John WickRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.5