Titles you rated
Big Little LiesRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Presumed InnocentRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
RevenantRated ★ 3.5
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Defending JacobRated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 4.0
FargoRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Dead to MeRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0